Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos
Nam libero tempore, soluta nobis est eligendi optio nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra
aroma 1.jpg
baňka silikon

baňka silikon

ametyst

ametyst

aroma 2.jpg
Druhy masáží
Aktuálně:

V prodeji dárkové poukazy na různé druhy masáží pro jednotlivce, pro páry i čtyřruční. Vhodné jako dárek např. narozky, výročí, vánoce nebo prostě jen tak.

Očkován druhou dávkou vakcíny Pfizer.

Pravidelně testován na Covid 19.

Pomoc při odstraňování dlouhodobých problémů po prodělání nemoci Covid 19 jako jsou bolesti svalů, kloubů, dušnost, malá fyzická a psychická odolnost atd. Jedná se o sestavu několika procedur pro celkovou regeneraci těla. Používám směs masážních technik, různá dechová cvičení, znalosti z akupresury, z aromaterapie, z Tao - znalost energetického systému těla a vedení energie v těchto drahách, cvičební sestavy z čchi-kungu atd. Vhodné pro ženy i muže bez rozdílu věku. Pro jednotlivce nebo malou skupinu ( 1 - 3, vzhledem k velikosti prostoru max. je 4 osoby).

-klasická,sportovní a relaxační masáž
-švédská masáž
-měkké techniky pro páteř a klouby
-fasciální masáž
-Breussova masáž
-těhotenská masáž
-rotační techniky, protahování
-směs australské, tibetské a klasické masáže
-lávové kameny a přímá masáž teplým kamenem
-rašelinové zábaly a prohřátí rašelinovým nosičem tepla (RNT)
-baňkování a přímá masáž silikonovou baňkou
-Gua Sha masáž
-olejové, čokoládové, medové, vonnou svíčkou a jiné masáže
-různé druhy zábalů
-gluteální mapování
-cviky na posílení pánevního dna
-reflexní masáž
-lymfatická masáž
-ruční tlaková masáž
-anticelulitidová masáž
-energetické ošetření krystaly
-pohybový aparát uvolnění
-pomoc při odstraňování otoků končetin
-práce s energetickým systémem těla
-odstraňování psychických a energetických blokád
-antistresové masáže
-fyzický a psychický relax
-ajurvédské masáže
-smyslně relaxační masáže
-tantrická a tao masáž v různém provedení pro ženy
-yoga masáže
Jsem převážně mobilní masér pro hotely, sporthotely, horské hotely, penziony, wellness, rodinné farmy atd.
Provozní řád mobilního maséra schválen KHS Plzeň.

Masáže si je možno objednat do vlastního soukromí běžných klientů, na víkend, oslavy, večírky, rozlučky nebo jako maséra na telefonu, např. pro firemní zaměstnance nebo hotelové hosty.

Masér se zaměřením na pohybový aparát, fyzický a psychický relax, relaxační, antistresové, tao a tantrické masáže.

Uvolňování blokád páteře pomocí měkkých technik a sestavy cviků. Mobilita velkých kloubů.

Měkké techniky: při používání těchto technik se pracuje hlavně s kůží, s podkožím, fascií atd. Masáž je příjemná, tělo rychle a účinně reaguje a zahajuje regenerační proces. V oblasti krční páteře se nepoužívá tvrdost a prudké trhání.

Fasciální masáž se používá pro správnou funkci fascií a tím se podpoří volný pohyb svalů, k odstranění blokád a bolestí. K doléčení starých zraněních a jizev (i zatvrdlých). Používá se řada různých pomůcek a měkké techniky.

Antistresová masáž : používají se aroma oleje, jemné techniky podél energetických drah a bodů ve vlasové části hlavy a šíje. Znalosti z Tao podpoří účinek masáže. Jemná masáž obličeje aroma olejem např. levandulovým nebo čokoládovým udělá příjemnou tečku za celou masáží.

Lymfatická masáž ruční : Masáž se používá k obnovení správného toku lymfy a tím k odstraňování škodlivin z těla. Jako podpora masáže se používá vhodných olejů. Pomáhá také při odstraňování otoků končetin atd.

Fyzický a psychický relax : Za svitu vonných svíček nebo lávové lampy a tonech příjemné relaxační hudby se jemnými, dlouhými tahy masíruje celé tělo. Masáží podél energetických drah a center se zvyšuje účinek a prožitek masáže. Použitím znalostí z Tao a Tantry se hlavně psychický relax mění na něco nového, nepoznaného.

Masáž teplým olejem z vonné svíčky je příjemný fyzický a psychický relax. Oleje svíček obsahují minerály a další látky potřebné pro výživu a hydrataci kůže. Je možno vybírat z několika druhů vůní. Masážní svíčky jsou vyrobeny z vonných olejů a dalších složek prospěšných pokožce, nejsou složeny z vosku jako běžné vonné svíčky.

Smyslný rituál je směs jemných masážních technik prováděných teplým olejem z vonné masážní svíčky s příjemnou, vzrušující erotickou vůní. Celou masáž doplňuje příjemná relaxační hudba a svit svíček. Obsah omega 3 a 6 ve vonném oleji a v masírovaný do kůže je prospěšný pro tělo.

Je mnoho masážních technik, které lze použít k uvolnění bolesti nebo ztuhlých míst. Já používám převážně směs několika technik a často doplňuji přímou masáží silikonovou baňkou.

Ostatní techniky používám dle potřeby a přání klienta.
Studio KaMu

Studio KaMu

červená masérna
IMG_1388.JPG

Masáže Mundl Karel

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one